Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE

WOW Medya Bilişim

iletisim@wowmedya.com.tr

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / EDITOR IN CHIEF

Hatice Biçer (haticebicer@bilgihanem.com)

EDİTÖRLER / EDITORS

Yasemin Saygın (yasemin@bilgihanem.com)

Selim Ateş (selim@bilgihanem.com)

Erkan Karaca (erkan@bilgihanem.com)

Cevat İmren (cevat@bilgihanem.com)

Banu Özekmekçi (banu@bilgihanem.com)

HUKUK DANIŞMANI / JURISCONSULT

Av. Tarık Özmen

MALİ MÜŞAVİR / FINANCIAL ADVISOR

Murat İncekaya

REKLAM / ADVERTISE

Erhan Tahsin (erhan@bilgihanem.com)

YAZILIM&TASARIM / WEBMASTER&DESIGNER

Ender Çubuklu (ender@bilgihanem.com)

ADRES

Özgür Mah. Girne Bulvarı NO: 155/C Yüreğir
ADANA / TÜRKİYE

E-Mail

iletisim@bilgihanem.com

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

WordPress 4.1.1 – Newspaper WordPress Theme

UYARI

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Bilgihanem.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Humans