Biyokinezi Nedir? Nasıl Yapılır? Zararları Nelerdir?

Biyokinezi Nedir? Nasıl Yapılır? Zararları Nelerdir?

Vücuttaki kinetik enerjiyi ve zihin gücünü kullanarak DNA’ya hükmetme haline biyokinezi denir. Bazı çevreler tarafından uygun karşılanmayan bu bilimsel olay herkesin yapamayacağı, uzun çalışmalar, sabır ve konsantrasyon isteyen bir işlemdir. Ancak biyokinezi doğrudan vücut sağlığımızı ilgilendiren bir eylem olduğundan, bilinçli yapmakta fayda vardır. İlk kez duyanlar için biyokinezi hakkında geniş bilgi yazımızda mevcuttur.

Yasemin Saygın

Biyokinezi vücudun çeşitli bölgelerine hükmedilebilme yöntemidir. Bu tamamen kişisel bir yetenektir ve ne derece geliştirilebileceği belirsizdir. Bu teknikte son derece ilerlemiş kişi, kılık değiştirebilir, başkalarının yeteneklerini alabilir. Hatta vücutta yer alan organların sayısını çoğaltabilir ve herhangi bir canlının özelliğini kendisine ilave edebilir. Biyokinezi yapabilen birisi, biyokinezi tekniği olmayan kişilerin duyamayacağı sesleri duyabilir ve algıları oldukça açıktır.

Çeşitli iddialara göre bu teknikte fiziksel ölümsüzlük sağlanabileceği gibi durumlar da söz konusudur. Tüm bu teknikler çok ciddi çalışma ve gelişme neticesinde uygulanabilmektedir. Ancak uygulama sonrasında çeşitli sorunlar da görülebilir.

Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır?

Tüm bunlar, yeteneğin son aşamalarında uygulanabilmektedir. Biyokinezi konusunda bilgi sahibi olmayan, kendini geliştirmeyen ve sürekli alıştırma yapmayan kişiler bu uygulamaların herhangi birini yapamazlar. Yapmış olsalar bile ciddi sorunlarla karşılaşabilirler. Vücut için zararları olup olmadığı konusunda farklı görüşler bulunmaktadır. Bu nedenle kendinizden emin olmadan biyokineziye yaklaşmamalısınız.

Biyokinezi Nedir?

Biyokinezi Nedir? Zihin gücü ve kinetik enerjiyi kullanmak suretiyle vücuttaki hücreye ve DNA'ya hükmetmek anlamına gelen bir yetenek ve tekniktir. Sağlanan enerji, vücudun yeniden programlanmasını ve üzerinde değişiklik yapılmasını sağlar. Bu yetenek herkeste bulunmamaktadır. Biyokinezi yeteneğine sahip kişi, uzun süren çalışmalar sonrasında bedeninde ister geçici ister kalıcı değişiklikler yapabilmektedir. Bu teknikle, değişiklikler yapılırken; ameliyat malzemelerine ihtiyaç duyulmaz. Biyokinezinin varlığıyla ilgili çeşitli görüşler bulunur. Böyle bir durumun mümkün olmadığı yönündeki düşünceler sayıca daha fazladır.

Biyokinezi Nasıl Yapılır?

Biyokinezi Nasıl Yapılır? Aslında biyokinezi tekniği nasıl yapılır veya nasıl kullanılır gibi sorulara tam anlamıyla cevap vermek mümkün değildir. Bunun sebebi, yeteneğe sahip kişilerin farklı özelliklerinin olması ve tekniklerinin farklı seviyelerde olmasıdır. Ancak temel olarak biyokinezinin nasıl yapıldığını söylemek gerekirse, vücuttaki kinetik enerjiyi beden değişimi veya vücut içinde kontrol etme halidir denilebilir.

Kimileri günlük hayatta bile biyokinezi ile iç içeyken kimileri bu yeteneği köreltecek seviyede ilgisiz olabilmektedir. Bu yeteneğe sahip olduğunuzun farkındaysanız ve bu yola girmek istiyorsanız; meşakkatli bir sürecin sizi beklediğini kabul etmelisiniz. Karşınıza çıkabilecek sonuçları da bu süreçle beraber kabul etmeniz gerekiyor.

Biyokineziyi geliştirmek, aylar hatta yıllar sürebilmektedir. Ancak bu yeteneği kötü amaçlarla geliştirme düşüncesine sahip kişiler, her zaman başarısız olmaktadırlar. Psişik yetenek olan biyokinezi, diğer insanlara anlatılması güç bir olaydır.

Biyokinezi Yeteneğini Geliştirmek İçin Neler Yapılmalıdır?

Biyokinezi Yeteneğini Geliştirmek İçin Neler Yapılmalıdır? Biyokinezi tekniğini geliştirmek için öncelikle imajinasyon çalışmaları yapılmalı ve ardından konsantrasyon çalışmalarına geçilmelidir. Bunlara ilave olarak her gün mutlaka meditasyon yapmak gerekir. Tüm bunlar, olumlu etkiler yaratmaktadır ve zaman içinde gelişme sağlanır. Bu çalışmaların yanında biyokinezi tekniklerine özel egzersizler yapılması gerekir. Egzersiz yaparken öncelikle vücutta küçük değişiklikler yapılmalıdır. Bu çalışmalara saç rengi, göz rengi gibi basit değişiklikler yaparak başlayabilirsiniz.

Göz renginizde değişiklik yapmaya karar verdiğiniz zaman, netice alana kadar çalışmalara ara vermemelisiniz. Ayrıca bir çalışma süreci devam ederken; başka bir alanda çalışmaya başlamamalısınız. Böyle düzensiz bir çalışma bütün egzersizlerden olumsuz sonuç almanıza neden olur. Günlük olarak belirli sürede çalışma yapan kişiler, zorlu gelişme yollarında başarıyla ilerler. Tüm bu özenli çalışmalar sonrasında vakit geldiğinde kişi, biyokinezi yeteneğinin verebileceği tüm faydalardan yararlanabilir. Kısacası biyokinezide gelişme tamamen kişinin kendisine bağlıdır.

Biyokinezinin Zararları Nelerdir?

Biyokinezinin Zararları Nelerdir? Biyokinezi tekniğinin direkt olarak bir zararı bulunmadığı bilinir. Tekniğin zararları yapılan uygulamaya göre değişiklik gösterebilir. Doğrudan vücut ile ilgili olduğundan birçok sorunla karşılaşılabilir. Özellikle yeni başlayan kişilerde, vücutta değişiklik yapılırken; kişi kendini yorgun hissedebilir. Örneğin; göz rengi değiştirme aşamasında gözlerde ağrı olduğu ve ağrının kimi zaman arttığı, saç rengi değiştirirken saçların zarar gördüğü ve çok döküldüğü gibi bilgiler, uygulayıcılar tarafından belirtilmiştir. Ayrıca organlarla doğrudan ilişkili olduğundan ciddi değişiklikleri uzmanlaşmadan uygulamamak gerekir. Aksi halde ciddi neticeler görülebilir.

Okur Yorumları
  1. İLK DENEMEMDİ VE YAPALI BİRAKAÇ GÜN OLDU GÖZLERİM SİYAHTI . VE BUGÜN BAKTIĞIMDA GÖZÜMÜN RENKLİ KISMI İLE BEYAZ OLAN KISMI ARASINDAKİ ÇIZGİ MAVİ OLMUŞ BU SÜRECİ NASIL HIZLANDIRABILIRIZ

  2. Ben futbolcu olmak istiyorum simdi hep messinin yeteneyinin bana geldiyini mi dusunmeliyim?

  3. Mrb benim bir aylik yeni doğmuş kızımda biyokinezi çıktı vücudu bu vitamini üretmiyomuş büyüyünce neler oluyo normal insandan farkı ne bu hastalıkta olan varsa cvp verebilirmi bana

  4. Göz rengimi mavi yapmak istiyorum ama Google da yapanlar kısmında etrafı mavi ortası kahverengi olduğu gözüküyor. Bu doğru mu? Bir de yapıp yapmamak konusunda hala içimde bazı şüpheler var. Sizce yapsam mı? Bu arada biyokeneziye gerçekten de inanıyorum. Eğer yaparsam umarım ki güzel olur. Yapınca olursa yöntemimi yazarım.

  5. Ön dislerim yamuk ve biraz buyuk ve bu durum beni rahatsiz ediyor acaba bu yontemde etkisini gorur muyum birde ne yapmam gerekiyor

  6. bu uygulama hemen başlanacak bir şey değil..kendi gücünüzü başkasında bir deneyin önce elinizi hareket ettirdikçe karşınızdaki kişide sıcaklık yada gezinme hissi varmı.eğer var ise kendiniz için daha kolay bir aşama kalmıştır.karşınızda değil başka bir şehirde veya ülkede olan biri ile deneyin tamamen kendi enerjinizi kullanabilme ustalığıdır.biokinezi için kolay bir örnek vereyim yattığınız yerde gözleriniz kapalı .sağa ve sola doğru sallandığınızı düşünün bir süre sonra sallandığınızı hissetmeye başlayacaksınız gözünüzü açtığınızda farkı görün .bu gücü hastalık için kullanın mesela baş ağrısı .bu ağrıyı bir gri bulut yada pamuk gibi elinizle toparlayıp başınızın dışına çıktığını hayal edin hızlıca uzağa atın.rahatladıysanız kendinize şifa kazandırabilmişsiniz. gelelim şekil vermeye değiştirmeye..güçlü olabilmek için bu anlatılanları geliştirmek için mesela inançlı biri iseniz kıbleye karşı dönün sağ elin avuç içi kıbleye karşı sağdan sola daire çizin ve her turda besmele okuyun 21 tur yapın son hamlede elinizi alnınıza kapatın biraz bekleyin.. böyle böyle güç toplarsanız kolaylık olur..yok derseniz sabah güneşi çıktığında güneşe doğru dönüp gözlerinizi kapatın.sağ elinizin avuç içi bakacak şekilde kulak arkasına tutun hem süper enerji moral mutluluk ve güç sağlarsınız..2 dk yeterli ..şimdi gelelim kendimize mesela ayağın sakatlandı yada eğrildi düzeltmek için ellerinle dokunmadan uğraşın..ağırlaşma itme çekme gücünü hissediyorsanız olacak demektir sadece rahat ve sıkılıp yorulmadan sakin bir düşünce ile yapmalısınız .başarmanız dileğiyle…

  7. Yumuşak bir yere uzan ya da otur.Kendini bir aynanın karşısında hayal et.Gözlerin istediğin renkmiş.Ve aynaya bakıyormuşsun.Sonra o benden gelip senin içine giriyor ve sende istediğin göz rengine sahip oluyorsun.Sonucu alana kadar yap.Gözlerin koyu renkse önce açılır(renk)sonra istediğin renge döner ve bir süre sonra geçer.

Daha Fazla Yorum