Biyokinezi Nedir? Nasıl Yapılır? Zararları Nelerdir?

Vücuttaki kinetik enerjiyi ve zihin gücünü kullanarak DNA’ya hükmetme haline biyokinezi denir. Bazı çevreler tarafından uygun karşılanmayan bu bilimsel olay herkesin yapamayacağı, uzun çalışmalar, sabır ve konsantrasyon isteyen bir işlemdir. Ancak biyokinezi doğrudan vücut sağlığımızı ilgilendiren bir eylem olduğundan, bilinçli yapmakta fayda vardır. İlk kez duyanlar için biyokinezi hakkında geniş bilgi yazımızda mevcuttur.

Biyokinezi vücudun çeşitli bölgelerine hükmedilebilme yöntemidir. Bu tamamen kişisel bir yetenektir ve ne derece geliştirilebileceği belirsizdir. Bu teknikte son derece ilerlemiş kişi, kılık değiştirebilir, başkalarının yeteneklerini alabilir. Hatta vücutta yer alan organların sayısını çoğaltabilir ve herhangi bir canlının özelliğini kendisine ilave edebilir. Biyokinezi yapabilen birisi, biyokinezi tekniği olmayan kişilerin duyamayacağı sesleri duyabilir ve algıları oldukça açıktır.

Çeşitli iddialara göre bu teknikte fiziksel ölümsüzlük sağlanabileceği gibi durumlar da söz konusudur. Tüm bu teknikler çok ciddi çalışma ve gelişme neticesinde uygulanabilmektedir. Ancak uygulama sonrasında çeşitli sorunlar da görülebilir.

Tüm bunlar, yeteneğin son aşamalarında uygulanabilmektedir. Biyokinezi konusunda bilgi sahibi olmayan, kendini geliştirmeyen ve sürekli alıştırma yapmayan kişiler bu uygulamaların herhangi birini yapamazlar. Yapmış olsalar bile ciddi sorunlarla karşılaşabilirler. Vücut için zararları olup olmadığı konusunda farklı görüşler bulunmaktadır. Bu nedenle kendinizden emin olmadan biyokineziye yaklaşmamalısınız.

Biyokinezi Nedir?

Biyokinezi Nedir?Zihin gücü ve kinetik enerjiyi kullanmak suretiyle vücuttaki hücreye ve DNA’ya hükmetmek anlamına gelen bir yetenek ve tekniktir. Sağlanan enerji, vücudun yeniden programlanmasını ve üzerinde değişiklik yapılmasını sağlar. Bu yetenek herkeste bulunmamaktadır. Biyokinezi yeteneğine sahip kişi, uzun süren çalışmalar sonrasında bedeninde ister geçici ister kalıcı değişiklikler yapabilmektedir. Bu teknikle, değişiklikler yapılırken; ameliyat malzemelerine ihtiyaç duyulmaz. Biyokinezinin varlığıyla ilgili çeşitli görüşler bulunur. Böyle bir durumun mümkün olmadığı yönündeki düşünceler sayıca daha fazladır.

Biyokinezi Nasıl Yapılır?

Biyokinezi Nasıl Yapılır?Aslında biyokinezi tekniği nasıl yapılır veya nasıl kullanılır gibi sorulara tam anlamıyla cevap vermek mümkün değildir. Bunun sebebi, yeteneğe sahip kişilerin farklı özelliklerinin olması ve tekniklerinin farklı seviyelerde olmasıdır. Ancak temel olarak biyokinezinin nasıl yapıldığını söylemek gerekirse, vücuttaki kinetik enerjiyi beden değişimi veya vücut içinde kontrol etme halidir denilebilir.

Kimileri günlük hayatta bile biyokinezi ile iç içeyken kimileri bu yeteneği köreltecek seviyede ilgisiz olabilmektedir. Bu yeteneğe sahip olduğunuzun farkındaysanız ve bu yola girmek istiyorsanız; meşakkatli bir sürecin sizi beklediğini kabul etmelisiniz. Karşınıza çıkabilecek sonuçları da bu süreçle beraber kabul etmeniz gerekiyor.

Biyokineziyi geliştirmek, aylar hatta yıllar sürebilmektedir. Ancak bu yeteneği kötü amaçlarla geliştirme düşüncesine sahip kişiler, her zaman başarısız olmaktadırlar. Psişik yetenek olan biyokinezi, diğer insanlara anlatılması güç bir olaydır.

Biyokinezi Yeteneğini Geliştirmek İçin Neler Yapılmalıdır?

Biyokinezi Yeteneğini Geliştirmek İçin Neler Yapılmalıdır?Biyokinezi tekniğini geliştirmek için öncelikle imajinasyon çalışmaları yapılmalı ve ardından konsantrasyon çalışmalarına geçilmelidir. Bunlara ilave olarak her gün mutlaka meditasyon yapmak gerekir. Tüm bunlar, olumlu etkiler yaratmaktadır ve zaman içinde gelişme sağlanır. Bu çalışmaların yanında biyokinezi tekniklerine özel egzersizler yapılması gerekir. Egzersiz yaparken öncelikle vücutta küçük değişiklikler yapılmalıdır. Bu çalışmalara saç rengi, göz rengi gibi basit değişiklikler yaparak başlayabilirsiniz.

Göz renginizde değişiklik yapmaya karar verdiğiniz zaman, netice alana kadar çalışmalara ara vermemelisiniz. Ayrıca bir çalışma süreci devam ederken; başka bir alanda çalışmaya başlamamalısınız. Böyle düzensiz bir çalışma bütün egzersizlerden olumsuz sonuç almanıza neden olur. Günlük olarak belirli sürede çalışma yapan kişiler, zorlu gelişme yollarında başarıyla ilerler. Tüm bu özenli çalışmalar sonrasında vakit geldiğinde kişi, biyokinezi yeteneğinin verebileceği tüm faydalardan yararlanabilir. Kısacası biyokinezide gelişme tamamen kişinin kendisine bağlıdır.

Biyokinezinin Zararları Nelerdir?

Biyokinezinin Zararları Nelerdir?Biyokinezi tekniğinin direkt olarak bir zararı bulunmadığı bilinir. Tekniğin zararları yapılan uygulamaya göre değişiklik gösterebilir. Doğrudan vücut ile ilgili olduğundan birçok sorunla karşılaşılabilir. Özellikle yeni başlayan kişilerde, vücutta değişiklik yapılırken; kişi kendini yorgun hissedebilir. Örneğin; göz rengi değiştirme aşamasında gözlerde ağrı olduğu ve ağrının kimi zaman arttığı, saç rengi değiştirirken saçların zarar gördüğü ve çok döküldüğü gibi bilgiler, uygulayıcılar tarafından belirtilmiştir. Ayrıca organlarla doğrudan ilişkili olduğundan ciddi değişiklikleri uzmanlaşmadan uygulamamak gerekir. Aksi halde ciddi neticeler görülebilir.

Okur Yorumları


27 yorum
 1. Lütfen bana biyokinezi uygulamayı öğretinde hasta organlarımı tedavi edip dökülmüş dişlerimi yenileyeyim

   1. İlk başta sıkılabilirsin, ki şahsen ben büyük bir zevkle yaptım, fakat daha sonrasında büyük bir anlam kazanabilir..

  1. Renge karar verdiysen yatarak yapman tavsiyem iyice rahatladığında gözlerinin o renk hali almış olan kendini düşün ve senin onu soğurduğunu. Birkaç hafta veya ay içerisinde gelişme olmazsa imaje ve meditasyona ağırlık ver. Sadece tavsiye.

  2. Önce rahat bir yaslan ama sessiz bir yer olmali sonra nefes alip vermelisin ama çok yavaşça bunu ettikçe kendini sessiz bi yerde bulacaksin sonra düşün ki kendi gözün çikariliyor ve başka bir renkte göz rengi takiliyor muş gibi düşün ama bunlarin hepsinden önce inanmalisin ve bunu 1ay dakkatli bişekilde yaparsan olucaktir

 2. hocam olay basit bende net sonuç verdi.
  şu an gözlerim koyu kahverengiden hafif koyu mavi ye geçti tahminimce bil yıl içerisinde de okyanus mavisi olacak bu ses sizin beyin frekanslarınızı etkiler ve yapıp da hüsrana uğrayan hiç arkadaşım yok biz bunu 3 kişi yaptık ve birinin bir gözü yeşil bir gözü mavi, birinin çok açık mavi, benim de koyu(çok koyu değil ama) mavi oldu dediğim gibi 1 yılın sonunda net cevabı alacağımı düşünüyorum yapmak isteyenlere şiddetle öneririm 2 haftaya bir bir baş ağrısı bazen oluyor genelde hafif göz ağrısı ve görebilmeniz için gözünüzü ayırmanız gereken küçük kızarıklar oluyor şimdiden başarılar diler kolay gele derim iyi günler

  1. Merhaba tüm yazıları okudum ve ben inanıyorum bu enerji türüne ve bilinçli inananlardanım. Ancak denildiği üzere yetenek işi olup eğer yetenegimiz yoksa bi yerde tıkanıyoruz zaten. Ben de düşündüm ki böyle bir yeteneği olan birinden mümkünse yardım alayım. Anladığım kadarıyla siz böyle bir yeteneğe sahipsiniz.sizden ricam bana yardımcı olabilir misiniz acaba?
   Teşekkürler

  2. Göz rengimi yeşil yapmak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim siz nasıl bir süreç izlediniz lütfen bana dönüş yapar mısınız

 3. Selamün aleyküm arkadaşlar ben bu uygulamaya yeni başladım, daha 1 hafta kadar oldu gözlerim koyu kahve rengi idi, başladığım günden beri ilk değişim rengin ilk olarak açıldığı ve daha sonrasında istenilen renge geçtiğini fark ettim, 4 hafta boyunca devam edeceğim ve sonuçları sizinle paylaşacağım iyi günler…🙂

 4. ben 16 yaşındayım gözlerim kahverengi,ela gözlerimi hayal ediyorum
  hayal ettiğim ela göz için biyokinezi yapmayı düşünüyorum,önce meditasyon yapacağım,sonra biyokinezi yapacağım,sonra uyuyacağım,ondan sonra sabah kalktığımda aynaya baktığımda gerçekmiş gibi tepkiler vereceğim ” Hey şuna bak,gözlerim renk değiştiriyor” diye,daha sonra da hayal ettiğim ela gözlü bir insan gibi davranacağım.
  Ben bunları yaptıktan sonra kaç ay etkisini gösterebilir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir